Hero image
Tournament

Teams

U11/7


  • 1. SV St. Stephan 1953 Griesheim (DE)
  • 2. Sporting Martinus (NL)
  • 3. S.C. Groessen (NL)
  • 4. V.V. Ruurlo (NL)
  • 5. SK Meeuwen (BE)
  • 6. KFC Hamont 99 - 1 (BE)
  • 7. KFC Hamont 99 - 2 (BE)
  • 8. KFC Hamont 99 - 3 (BE)

U12/8


  • 1. TV Voerde (DE)
  • 2. SSV Heilsberg (DE)
  • 3. B 73, Slagelse (DK)
  • 4. West Kirby Wasps Blacks (EN)
  • 5. V.V. Blokkers (NL)
  • 6. V.V. Reiger Boys (NL)
  • 7. R.K.V.V. Dem (NL)
  • 8. V.V. Quick Boys (NL)
  • 9. K. Achel VV (BE)
  • 10. KFC Hamont 99 (BE)

U13


  • 1. Freie Turnerschaft Wiesbaden (DE)
  • 2. JFG Saarlouis-Dillingen (DE)
  • 3. SVR Völklingen (DE)
  • 4. FV Lebach (DE)
  • 5. VSK Aarhus (DK)
  • 6. Vejgaard B-1 (DK)
  • 7. Vejgaard B-2 (DK)
  • 8. EJEM (FR)
  • 9. S.V. Loosdrecht (NL)
  • 10. SDO (NL)
  • 11. SDO (NL)
  • 12. V.V. Legmeervogels (NL)
  • 13. R.K.V.V. Dem (NL)
  • 14. Be Fair-1 (NL)
  • 15. Be Fair-2 (NL)
  • 16. O.V.V. Oostvoorne (NL)
  • 17. V.V. Ruurlo (NL)
  • 18. M.V.V. Alcides (NL)
  • 19. SV Reaal Dronten (NL)
  • 20. FC Kaulille (BE)

U13/9


  • 1. SC Obersprockhövel (DE)
  • 2. SV Quitt Ankum (DE)
  • 3. JFV Vulkaneifel (DE)
  • 4. SV Boele-Kabel (DE)
  • 5. SVR Völklingen (DE)
  • 6. VfL Hochdorf (DE)
  • 7. Kastrup Boldklub-1 (DK)
  • 8. Kastrup Boldklub-2 (DK)
  • 9. EJEM (FR)
  • 10. R.K.V.V. Dem (NL)
  • 11. Rohda '76 (NL)
  • 12. C.V.V. Zwervers (NL)
  • 13. K. Achel VV (BE)
  • 14. KFC Hamont 99 (BE)

U14


  • 1. RUS Givry (BE)
  • 2. Vinding SF-1 (DK)
  • 3. Vinding SF-2 (DK)
  • 4. H.S.V. Wasmeer (NL)
  • 5. R.K.V.V. Dem (NL)
  • 6. Be Fair-1 (NL)
  • 7. Be Fair-2 (NL)
  • 8. Sportlust '46 (NL)
  • 9. v.v. Stroe (NL)
  • 10. Sparta Nijkerk (NL)
  • 11. KFC Hamont 99 (BE)

U15


  • 1. J.V. Lo-Reninge (BE)
  • 2. SV Quitt Ankum (DE)
  • 3. TSV Zornheim (DE)
  • 4. SV Wesfalia Rhynern (DE)
  • 5. FV Lebach (DE)
  • 6. VfL Hochdorf (DE)
  • 7. sv Diemen (NL)
  • 8. Sportlust '46 (NL)
  • 9. v.v. Stroe (NL)
  • 10. SV Twello (NL)
  • 11. V.V. Ruinerwold-1 (NL)
  • 12. V.V. Ruinerwold-2 (NL)
  • 13. Flevo Boys (NL)
  • 14. K. Achel VV (BE)
  • 15. KFC Hamont 99 (BE)
  • 16. Lindelhoeven VV (BE)
  • 17. SV Laar (NL)
  • 18. Hilvaria (NL)

U17


  • 1. SV Hösel (DE)
  • 2. FV Lebach (DE)
  • 3. VfL Hochdorf (DE)
  • 4. S.V. Loosdrecht (NL)
  • 5. Vitesse '22 (NL)
  • 6. Hazerswoudse Boys (NL)
  • 7. Rohda '76 (NL)
  • 8. P.S.V. Poortugaal (NL)
  • 9. PVC (NL)
  • 10. RSC Alliance (NL)
  • 11. V.V. BMC (NL)
  • 12. sc Rheden (NL)
  • 13. SV Twello (NL)
  • 14. V.V. Ruinerwold-1 (NL)
  • 15. V.V. Ruinerwold-2 (NL)
  • 16. KFC Hamont 99 - 1 (BE)
  • 17. KFC Hamont 99 - 2 (BE)
  • 18. W. Koersel (BE)
  • 19. Wezel Sport (BE)

U19


  • 1. VfL Hochdorf (DE)
  • 2. S.V. Loosdrecht (NL)
  • 3. Hazerswoudse Boys (NL)
  • 4. KMD (NL)
  • 5. VV de Kieviten (NL)
  • 6. USV (NL)
  • 7. S.V. Raalte (NL)
  • 8. EZC '84 (NL)
  • 9. KFC Hamont 99 (BE)

Tournament sponsored by